Kunstkuuse teejuht - parim juhend parima kuuse leidmiseks

Jõulupuud mängivad olulist rolli meie traditsioonides - need justkui sümboliseerivad pühade algust. Koguneme nende ümber koos sõprade ja perega kaunistama ning kinke avama. Kunstkuuse valimisel on oluline tähele panna, mis sobib just Teile ning peamine, et see kestaks kaua. See juhend näitab teile, kuidas valida parim kunstkuusk teie koju, olgu see siis kunstlik jõulupuu valgustega või ilma valgustuseta.

Kunstkuuse kõrgus

Rusikareegliks on üldiselt 15-20 cm, mis peaks jääb kuuse tipu ja lae vahele. Sinna sisse on ka arvestatu tipuehet või dekoratiivseid alguseid, mis lisavad kunstkuusele kõrgust. Meie muudame kõikide oma kunstkuuskede kõrgust kuusejalast kuni ülemise tipuni.

140-180 cm kõrged kunstkuused
Sobivad peamiselt kodudesse ja ruumidesse kus on piiratud koguses vaba põrandapinda.
181-200 cm kõrged kunstkuused
Sobivad ruumidesse kus on pigem madalad laed
201-260 cm kõrged kunstkuused
Sobivad juba kodudesse, kus on kõrgemad laed ning rohkem vaba põrandapinda. Kõrgemate kuuskede alumise osa diameeter on juba suurem ning see võtab enda alla rohkem vaba ruumi.

Kunstkuuse realistlikkus

Meie kategoriseerime kunstkuuse realistlikkust okaste tüübi järgi. PVC okkad on lamedad ja fooliumilaadsed. PE (polüetüleen) okkad on aga jäigemad ning hoiavad kuju paremini. Mida rohkem on kunstkuusel PE okkaid, seda realistlikum see väljanägemiselt on.

PE

Polüetüleenist okkad, mis jäljendab jäljendab eluspuud kõige täpsemalt.

PVC (KLASSIKALINE)

Pehmed, lamed ja paindlikud PVC-okkad, mis annavad klassikalise kunstliku jõulupuu välimuse.

Realistlikkuse tasemed

Kõige realistlikum

Kunstkuusel on rohkem kui 65% PE okkaid.

Realistlik

Kunstkuusel on kuni 65% okkaid PE materjalist.

Klassikaline

Kunstkuusk koosneb 100% ulatuses PVC okastest.

Miks valida GreenFir kunstkuusk?

GreenFir'is aitame teil luua meeldejäävaid pühasidt. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat kunstlikku jõulupuud teie koju, seega pakume laias valikus erinevaid mudeleid, mis vastavad teie vajadustele. Disainime ja toodame iga puu ise otsast otsani, pöörates tähelepanu igale detailile igale meie valmistatud puule.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused enim küsitud küsimustele.

Kuidas valida parim võimalik kunstkuusk?

Kunstliku jõulupuu ostmisel on oluline meeles pidada olemasolevat ruumi. Valige puu, mis vastab teie vajadustele suuruse, kuju, stiili, värvi ja materjali osas. Veenduge, et valite hästi tehtud ja vastupidava puu, et saaksite seda mitme hooaja vältel nautida. Lisaks on oluline järgida oma eelarvet ostlemisel, et saaksite oma pidulike tähistuste jaoks kõige rohkem kasu.

Millised on erinevat tüüpi kunstkuused?

Millised on erinevad tüübid kunstlikest jõulupuudest? Erinevad kunstlike jõulupuude tüübid hõlmavad traditsioonilisi rohelisi puid, valgeid puid, eelvalgustusega puid ja fiiberoptilisi puid. Traditsioonilised rohelised puud on erinevates stiilides ja suurustes, samas kui valged puud sobivad ideaalselt talvise imedemaa tunde loomiseks. Eelvalgustusega puudel on sisseehitatud tuled ning fiiberoptilistel puudel on väikesed tuled, mis vahetavad värvi.