MIKS VALIDA KUNSTKUUSK?

Kunstkuusk on alternatiiv elus puule ja mõeldud just nendele inimestele, kes soovivad kuuske pikemat aega hooldusvabalt toas hoida või kellel on erinevatel põhjustel soov vältida põrandale pudenevaid okkaid. Kunstkuuske on hea ja lihtne pärast pühasid kokku pakkida ning hoiustada järgmiste jõuludeni.

MIS MÄÄRAB HINNA?

Kunstkuuse hinna määravad mõõdud, materjalid ja konstruktsioon. Kõige soodsama hinnaga on PVC (termoplastne polümeer) okstega kuused. Premium klassi kuused on tavaliselt PE (polüetüleen) okstega ja PVC-d kasutatakse vaid kuuse sisemuse täitena. PE oksad võivad olla loodusliku kuuse okstele väga sarnased ja nad hoiavad hästi oma vormi ning kannavad ka raskemaid ehteid.

Koduseks kasutamiseks on sobivamad kõrgused 160 cm, 180 cm, 190 cm, 200 cm ja 220 cm. Mida kõrgem on kunstkuusk seda laiem on ka alumise osa diameeter.

Kui oled kunstkuuse endale meie tootevalikust soetanud jõuab Sinuni kast kuhu sisse on kuusk pakitud. Olenevalt kõrgusest koosneb kuusk kahest või kolmest osast ning lisaks veel kuusejalast.

Täiuslik välimus

Paljudes kodudes eelistatakse kunstjõulupuud, sest see näeb alati uhke ja värske välja. Eestlaste lemmikuks on ehtsat kuuske meenutavad traditsioonilised jõulupuud. Seetõttu oleme ka enda valikusse võtnud ehedad ning rohelistes toonides kunstkuused, mis imiteeriks elus puid.

Mugavus

Kunstkuuse suurimaks plussiks on selle mugavus. Kunstkuusk ei vaja pidevat hoolt ja veevahetamist ning ei ole vaja muretseda tülikate okaste pärast. Kunstkuuske on lihtne paigaldada ja erinevalt elus jõulupuust püsib toas värske ja kaunina täpselt nii kaua kui ise seda soovid.

Soodsam

Kunstkuuse hind sõltub peamiselt materjalist, kuuseokaste tihedusest ja pikkusest ning puu kõrgusest. Kunstkuuse ostmine on ühekordne väljaminek ja tuleb korduvkasutamisel soodsam  kui igaks aastaks uue jõulupuu soetamine.